30 балів! Знайти відстань між пластинами плоского конденсатора, якщо площа його пластини

становить 2 м2, електроємність 1.18 нФ, а діелектриком є повітря.

Ответы на вопрос

Отвечает Морзалёва Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 2 м²

С = 1,18·10 нФ = 1,18·10⁻⁹ Ф

ε = 1 (диэлектрическая проницаемость воздуха)

_______________

d - ?

Из формулы:

C = ε·ε₀·S / d

d = ε·ε₀·S / C

d = 1·8,85·10⁻¹²·2 / (1,18·10⁻⁹) ≈ 0,015 м      или     15 мм