Швидкість поширення хвилі у морі 2 м/с. Якщо катер іде на зустріч хвилям, то за 1 с. вдаряються у

нього в 6 разів. Якщо катер зупинився, то за 5 с вдаряються в борт 5 разів. Визначте довжину хвилі, і швидкість катера. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Амирасланов Равил.

Ответ:

Дано:

λ=8 м

t=1 мин=60 с

N=60

___________

V-?

Решение:

V=λν

ν=N/t

ν=60/60с=1Гц

V=8м * 1 Гц=8 м/с

Ответ: 8 м/с