Визначте кількість теплоти потрібної для плавлення залізного брухту массою 4 т якщо його початкова

температура 39градусів цельсію

Ответы на вопрос

Отвечает Удалов Олег.

Дано: m=4 т=4000 кг t1=39°С t2=1535°C

c=460 Дж/кгС λ=270 000 Дж/кг

Найти Q

Q=Q1+Q2

Q1=cm (t2-t1)

Q2=λm

Q=cm (t2-t1) + λm=460*4000*(1535-39)+

270 000*4000=3,83264*10^9