підвішений до пружини тягар здійснив за 10 с 40 коливань. Визначте маму тягар, якщо жорсткість

дружини 160Н/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Манифат Артем.

Ответ: ≈ 0,25 кг

Объяснение:

Дано:

t- 10 с

N-40

k-160Н/м

m-?

Період гармонічних коливань:  пружинного маятника масою m, коефіцієнтом пружності  пружини k

T = 2 π√m/k   T^2=4π^2√m/k  звідси  m= (T^2*k)/4π^2

так як T=t/N  тоді  m=(t/N)^2*k/4π^2 =( t^2*k)/4π^2*N^2

m= (10^2*160)/4*3,14^2* 40^2≈ 0,25 кг