Знайдіть видовження пружини якщо її жорсткість 40 Н/м, а сила пружності 4Н. *ПОМОГИТЕ ЭТО СРОЧНО*


Ответы на вопрос

Отвечает Варкова София.

Ответ:

Δx = 0,1 м

Объяснение:

Дано:

k = 40 Н/м

F = 4 Н

Найти: Δx

F = k·Δx ⇒ Δx = F / k = 4 / 40 = 0,1 м