У трьох сітках 84 кг картоплі. Скільки картоплі у кожній сітці, якщо у першій і другій сітках разом

65 кг, а у другій і третій - 47? -

Ответы на вопрос

Отвечает Ханская Назлы.

1-я + 2-я = 65 кг

2-я + 3-я = 47 кг

Всего 84 кг

- - - - - - - - - - - - - -

1) 84 - 65 = 19 кг - в третьей сетке;

2) 47 - 19 = 28 кг - во второй сетке;

3) 65 - 28 = 37 кг - в первой сетке.

Ответ: 37 кг, 28 кг и 19 кг соответственно.