У другій посудині рідини на 7л менше, ніж у першій, а в третій - на 12 л більше, ніж у другій. У

третій посудині стільки рідини, скільки в першій і другій разом. Скільки рідини в трьох посудинах? (помогите пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновцева Вероника.

Ответ:

1 сосуд 12 л, 2 сосуд 5 л, 3 сосуд 17 л

Пошаговое объяснение:

1 сосуд х

2 сосуд х-7

3 сосуд х-7+12 (= х+х-7)

х+х-7=х-7+12

х+х-х=7+12-7

х=12 (1 сосуд)

12-7=5 (2 сосуд)

12-7+12= 17 (3 сосуд)