Визначте довжину провідника якщо відомо, що його опір 2,2 кОм, площа поперечного перерізу 0,5

мм”,питомий опір 1,1Ом*мм*/м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Кирилл.

Ответ:

1 км

Объяснение:

R=2200 Ом    S=0.5 мм²     po=1.1 Ом*мм²/м    L=?

===

R=po*L/S

L=R*S/po=2200*0.5/1.1=1000 м

==============================