Визначити жорсткість пружини якщо її розтягували з силою F=0,002 КН і вона при цьому видовжилася на

20 сантиметрів.Пожалуйста!!!!!!!!!!Срочно!!!!!70балов!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Минская Алина.

Дано: F=0,002 кН=2 Н; х=20 см=0,2 м; k - ?

----------------------------------------------------------------

F=k*x

k=F/x

k=2/0,2=10 Н/м - жесткость пружины.