3 башти висотою 25 м горизонтально кинули камінь із швидкістю 15 м/с. Знайти кінетичну і

потенціальну енергії каменя через 1 с після початку руху. Маса каменя 0,2кг. Опором повітря знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

Объяснение:

швидкість каменя який летить 1 секунду

V=V0+gt=15+10=25 м/с

Ek=mv²*1/2=0.2*25²*1/2=62.5 Дж

Ep=mgh=0.2*10*25=50 Дж