5. Визначте напругу на кінцях провідника, якщо при переміщенні заряду 20 Кл електричне поле

виконує роботу 300 Дж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Анастасия.

Дано:

q=20 Кл

А= 300 Дж

Найти:

U-?

______________________________

A=qU =>

U=A/q.

U=300/20=15 (В).

Ответ: 15 В.