Яка енергія, імпульс, маса і частота фотона з довжиною хвилі 5,2 •10 у мінус 7 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Саша.

Ответ:

Объяснение:

E=h*c/λ

Е = 6,62*10^-34 Дж*с* 3*10^8 м/с / 5,2*10^-7 м= 3,8*10^-19 Дж

v=c/λ

v = 3*10^8 м/с / 5,2*10^-7 м= 0,6*10^15 Гц

m = E/c^2

m= 3,8*10^-19 Дж/ 9*10^16м^2/с^2= 0,4*10^-35 кг

p=m*c

p = 0,4*10^-35 кг* 3*10^8 м/с = 1,2*10^-27 кг*м/с