Егер калта фонары шамынын кернеуи 3, 5В ал ток куши 0,28 А болса ондагы электр тогы 5 минутта

кандай жумыс истейди ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сейтвелиев Эмир.

Ответ:

A=U*I*t =3.5*0.28*300=294 Дж

Объяснение: