При електризації тертям з тіла А на тіло В перейшло 201012 електронів. Який заряд має тіло А?

Елементарний електричний заряд становить -1,610-19 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Расколов Тёма.

Дано: е=1,6*10⁻¹⁹Кл; n=20*10¹²; q - ?

-----------------------------------------------

q=e*n=1,6*10⁻¹⁹ * 20*10¹²=32*10⁻¹⁹⁺¹²=32*10⁻⁷=3,2*10⁻⁶Кл=3,2 мкКл.

Это ответ. Тело А потеряло электроны, поэтому стало положительно заряженным.