Ділянка кола складається з трьох провідників опори яких становлять 4 ом 5 ом 6 ом з'єднані

послідовно. Загальний опір ділянки дорівнює:​

Ответы на вопрос

Отвечает Петряков Олег.

Ответ:

15 Ом.

Объяснение:

При последовательном соединении общее сопротивление равно сумме всех сопротивлений, то есть

Rобщ=R1+R2+R3=4+5+6=15 Ом.