На тіло, занурене у гас діє сила Архімеда 360H. Знайти об'єм зануреного тіла у гас.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хова Валентин.

Ответ:

V= 0,045 м3

Объяснение:

Fарх=p(ро)*g*v

V= (Fарх)/ (p(ро)*g)

p(ро) гас = 800 кг/м3 за умовою

g=10 кг/н є завжди

Fарх = 360Н за умовою

V=(360)/ (800 *10)=0,045

Відповідь: 0,045 м3

Якщо не допоміг можеш видалити мою відповідь :)

Сподіваюся допоміг :)