Автомат Калашнікова, з якого куля масою 8 г вилітає зі швидкістю 715 м/с, діє на плече людини з

середньою силою 12 Н. Визначте, скільки часу триватимуть 100 пострілів.

Ответы на вопрос

Отвечает Zolotareva Alina.

Відповідь:

Пояснення:

время одного выстрела можно рассчитать, используя 2 закон Ньютона в импульсной форме: F* t= m*v, отсюда  t=m*v/F= 715*0,008/12=048 (с), значит 100 выстрелов совершится за 0,48*100=48 секунд