Чому дорівнює сила Архімеда, яка діє на плиту розмірами 2* 2,5 * 0,5 M занурену в воду на половину

свого об'єму? Через Дано​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

FA=12,5 кН

Объяснение:

Дано

V=2*2,5*0,5=2,5 м3

р води=1000 кг/м3

V'=V/2=1,25 м3

Найти FA

Решение

FA=pV'g=1000*1,25*10=12500 H=

12,5 кН