Який вантаж утримує на воді пліт, зв’язаний з 30 соснових колод, якщо об’єм кожної колоди в

середньому дорівнює 0,8 м3, а густина 650кг/м3. помогите пж срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

24 т

Объяснение:

FA=pgV=1000*10*30*0,8=24*10^4 H

mg=FA

m=FA/g=24 т