Знайдіть імпульс легкового автомобіля масою 2т, що рухається зі швидкістю 72 км/год​


Ответы на вопрос

Отвечает Якименко Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

2 тонны= 2000кг

72 км/час= 72*1000/3600 м/с=20 м/с

импульс= масса* скорость

p=m*v

p=2000*20=40000 кг*м/с

Отвечает Федина Полина.

Ответ:

40000 кг*м/с

Объяснение:

2= 2000кг,  72 км/год=72000м/3600с=20м/с

mv=2000кг*20м/с=40000 кг*м/с