Чому дорівнює виштовхувальна сила, що діє у воді на залізну деталь, яка має об'єм 0,5 м^3?​


Ответы на вопрос

Отвечает Александр Литвинов.

Ответ:

1000 H

Объяснение:

FA=p води*V*g=1000*0,5*10=1000 H