Тиск води на дно акваріума становить 6 кПа площа дна 0.3м² Чому дорівнює сила тиску води на дно

(Помогите срочно Фізика 7 клас)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мандрыгина Валя.

Відповідь:

Вот ответ:

p = F/S ⇒ F = p * S=6000Па * 0,3м² = 1800Н = 1,8кН

Пояснення: