Яку максимальну підіймальну силу має пліт, що виготовлено з 10 колод об'ємом 0,6м³ кожна, якщо

густина дерева 700 кг/м³​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

F= FA-P

P=m*g

m-масса g-ускорение свободного падения

( 10 Н/ кг)

m=p*V

р-плотность (700 кг/м3)V - объём ( 0,6 м3

* 10 = 6 M3 )

m = 700*6= 4200 кг

Q = 4200 * 10 = 42000 4

FA=p*g*V

р = 1000 кг / м3g = 10 Н/кг V = 6 м3

FA = 1000 * 10 * 6 = 60000 Ч

F = 60000 - 42000 = 18000 H = 18 кн