Визначити жорсткість пружини, що видовжилась на 3см під дією сили 42Н.


Ответы на вопрос

Отвечает Цыгина Дарья.

Ответ:

k=F/x

x=3 cm=0.03 m

F=42 H

k=42/0.03=1400 H/m