На дві закріплені до стелі пружини однакової довжини діють однакові сили. Пружина, жорсткість якої

100Н/м, видовжилась на 5 см. Яка жорсткість другої пружини, якщо вона видовжилась на 1см?

Ответы на вопрос

Отвечает Черней Вітя.

F_1=F_2\\F_1=k_1*x_1\\F_2=k_2*x_2\\k_1x_1=k_2x_2\\k_2=k_1\frac{x_1}{x_2}\\k_2=100*\frac{5}{1}=500 H/m

Відповідь: 500 Н/м