Яку кінетичну енергію має тіло масою 800 грам що рухається зі швидкістю 4 метра в секунду​


Ответы на вопрос

Отвечает Ерофеев Серёжа.

Дано:

m=800г=0,8кг

v=4м/с

Знайти:

Ек-?

Ек=mv²/2=0,8*4²/2=6,4Дж