Знайдіть масу тіла, яке має потенціальну енергію в полі тяжіння Землі 100 Дж і знаходиться на

висоті 2 м над поверхнею Землі. А) 20г Б)2кг В)5 кг Г) 50кг

Ответы на вопрос

Отвечает Бабкова Вика.

E=mgh

m=E/gh

m=100/10*2=5 кг

Ответ В