Визначте площу поперечного перерізу нікелінового провідника, через який тече струм 0,15 А за

напруги 15 В.Довжина провідника 40 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Иван.

Ответ:

s=0,035 мм2

Объяснение:

Удельний електричний спротив нікеля р=0,087 Ом*мм2/м

U=I*R

R=U/I=15/0,15=100 Oм

р=R*s/l

s=p*l/R=0,087*40/100=0,035 мм2