Завдання 4 (2 бали). Розв'яжіть задачу: Знайдіть вагу гусеничного трактора якщо його тиск на

грунт дорівнює 30 кПа, а площа, на яку спираються його гусениці, становить 1,5 м 2​

Ответы на вопрос

Отвечает Лановая Катя.

Ответ:

mg =45 кН

Объяснение:

Р=mg/s. mg=P*s=30*1,5=45 кН