Під час роботи двигуна внутрішнього згорчння використано 3 л бензину. При цьому двигун виконав

корисну роботу 23 МДж. Обчисілть ккд двигуна. срочно 15 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочешков Тимофей.

V=3*10^-3 м³

A=23*10^6 Дж

ρ=745 кг/м³

q=46*10^6 Дж/кг

КПД-?

КПД=А/Q *100%

Q=qm

m=ρV

КПД=A/qρV *100%

КПД=23*10^6/46*10^6*745*3*10^-3 *100%=1/2*745*3*10^-3 *100%=1/4470*10^-3 *100%=2*10^-4* 10³ *100%=0.2*100%=20%