Свинцева куля летить із швидкістю 200м/с.На скільки зміниться температури кулі якщо вся її енергія

використовується на нагрівання? напишіть правильну відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Проскурина Полина.

Ответ:

160C

Объяснение:

E=Q => m*u^2/2 = cm/\t = u^2/2 = c/\t =>

t = u^2/2c = 40000/ 2 * 125 = 160C