Тіло кинуто з поверхні Землі вертикально в гору з початковою швидкістю 30м/с. На яку максимальну

висоту воно підніметься?​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельникова Катя.

Ответ:

40 м

Объяснение:

Дано:

Vo=30м/с

V=10м/с

g=10м/с²

h-?

h=Vo*t-gt²/2

V=Vo-g*t

t=(Vo-V)/g

t=(30-10)/10=20/10=2c

h=30*2-10*4/2=60-20=40м