ДАМ 90 БАЛІВ!!!! Змішали 32л води з температурою 20°С і 8,2кг снігу з температурою 0°С. Визначте

температуру суміші після встановлення теплової рівноваги.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Александр.

Ответ:

Объяснение:

щоб розтопити 8,2кг снігу з температурою 0°С до агрегатного стану води з температурою 0°С потрібно витратити

Q₁=m₁*λ=8,2*330000 =2 706 000 Дж

якщо охолодити 32л води з температурою 20°С до агрегатного стану води з температурою 0°С залишиться

Q₂=m₂*c*(t-t₀)=V₂*ρ*c*(t-t₀)=0,032*1000*4200*(20-0)=2 688 000 Дж

Q₁ >  Q₂

це означає що вся вода охолоне але не весь сніг розтане.

це означає що утвориться суміш води та снігу при температурі 0°С - це відповідь