Потужність двигуна дорівнює 5 кВт. Визначте роботу, яку двигун виконує за 2 с:а) 1 кДж;в) 2,5

кДж;б) 10 кДж;г) 5 кДж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чапаев Пётр.

Ответ:

A=N*t

t=2c

5кВт=5000 Вт

A=5000*2=10000Дж=10кДж

Объяснение: