Під дією сили тяги 1000H автомобіль рухається з постійною швидкістю 20 м в с . Чому дорівнює

потужність двигуна​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнеева Анастасия.

Ответ:

20 kBт

Объяснение:

P = A /t = F* s/t = F* v

P = 1000 * 20 = 20000 Bт = 20 кВт