під час сили тяги 1000H автомобіль рухається з постійною швидкістю 20м/с . Чому дорівнює потужність

двигуна

Ответы на вопрос

Отвечает Цуканова Кира.
Дано:
F = 1 000 Н
V = 20 м/с
________
N - ?

Мощность двигателя:
N = F·V = 1 000· 20 = 20 000 Вт   или   N = 20 кВт