На яку висоту підняли тіло масою 2кг над землею якщо його потенціальна енергая 600дж​?


Ответы на вопрос

Отвечает Ошакбаева Наргиз.

Ответ:

h=15 м

Объяснение:

Е=mgh

h=E/m/g=600/2/10=15 м