. Обчисліть площу трикутника, дві сторони якого дорівнюють 3 см 14см, а кут між ними 60°​


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Данил.

Ответ:

S=1/2 absin60°=1/2×4×3×√3/2=3√3 см²