В однорідному магнітному полі з індукцією 0,12 То під кутом 30° до напряму магнітної індукції

розташовано провідник зі струмом. Визначте силу струму в провіднику, якщо на нього діє сила 0,18 Н, а його довжина 15 см

Ответы на вопрос

Отвечает Данченков Ваня.

Ответ:

20 A

Объяснение:

B=0.12 Тл     α=30°    F=0.18 H    L=0.15 м    I=?

===

F=I*B*L*sinα

I=F/(B*L*sinα)=0.18/(0.12*0.15*0.5)=20 A

=======================