1. Що таке амплітуда? 2. Дано: V=100 МГц с=3*10^8 м/с Довжина хвилі-? 3. Дано: V=440м V1=340 м/с

V2=4500 м/с Довжина хвилі 1-? Довжина хвилі 2-?

Ответы на вопрос

Отвечает Авто Авто.

Ответ:

1. Амплітуда - Найбільша висота хвилі

2. Дано:

V=100 МГц = 10^8Гц

с=3*10^8 м/с

Знайти: λ-?

Розв'язання:

с= λV λ=c/V

λ=3*10^8 / 10^8 = 3м

3. Дано:

V=440м

V1=340м/с

V2=4500м/с

Знайти: λ1-? λ2-?

Розв'язання:

λ=V/V

λ1=340/440=3/4=0,75 м λ2=4500/440=10,2 м