Визначте яка кількість теплоти потрібна для нагрівання 1 кг алюмінію на 1°C (c = 0,88кДж/(кг х°С))​


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Аня.

Ответ:

C al=880 Дж/(кг*°С), delta t=1°C

Q=c*m*delta t=880*2*1=1760 Дж/(кг*°С)

Ответ: 1760 Дж/(кг*°С

Объяснение: решение