Яка кількість теплоти середовище при виділиться в навколишнє кристалізації 600 г олова?


Ответы на вопрос

Отвечает Вирстюк Саша.

Ответ:

35 400 Дж

Объяснение:

Дано:

&= 0,59*10^5 Дж/кг

m=0,6 кг

Знайти - Q

Q=&*m=0,59*10^5*0,6=35 400 Дж