Період коливань першого маятника дорівнює 0,8 с, другого- 1,2 с, а третього -1,6 с. Котрий з цих

маятників коливається з найбільшою частотою?срочнооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Голик Данка.

Ответ:

тому перший маятник коливається з більшою частотою.

Объяснение:

Т- період,   частота це f=1/T=1/0.8=1.25 Гц,  ...., а 1/1.6=0.625Гц.