Знайти потужність лампочки якщо при напрузі 220В R=242om​


Ответы на вопрос

Отвечает Махмутова Катя.

Ответ:

Объяснение:

U = 220В

R =  242 Oм​

P = ?

P = U^2 / R = 220^2 / 242 = 100 Вт