10. (2) У процесі повного згоряння гасу виділилося 8525 Дж теплоти. Якою була маса гасу. Дано​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксюша.

Ответ:

Дано:

Qповне=8525Дж

q=46×10⁶

Объяснение:

Qп=qm

m=Qп÷q

m=8525÷46000000= 1г