сучасні вентилятори за 60 секунд здійснюють 3300 обертів чому дорівнює частота обертання

вентилятора срочнооо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорченко Варя.

Ответ:

n = N/t

n = 3300 / 60 = 55 Гц