ДАМ 90!!!!! Визначте силу Лоренца, що діє на електрон, який рухається зі швидкістю 106 м/с в

однорідному магнітному полі з індукцією 2 Тл перпендикулярно до ліній індукції. Відповідь запишіть з точністю до десятих без ступеневого множника та розмірності.

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Оксана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q = e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл  -  модуль заряда электрона

V = 1·10⁶ м/с

B = 2 Тл

α = 90°

___________

F - ?

Сила Лоренца:

F = e·B·V·sin 90°

F = 1,6·10⁻¹⁹·2·1·10⁶·1 = 3,2·10⁻¹³ H