Знайдіть густину сплаву з 300 г міді та 600 г срібла . ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гречка Настя.

Ответ: 9,9г/см³

Объяснение:

Дано:

m1=300г

m2=600г

ρ1=8,9г/см³

ρ2=10,5г/см³

============

ρ-?

ρ=m/V

m=m1+m2=300+600=900г

V=V1+V2=m1/ρ1+m2/ρ2=300/8,9+600/10,5=90,9см³

ρ=900/90,9=9,9г/см³