визнач густину сплаву міді та цинку, якщо маса міді втричі менша за масу цинку. Уважати що обєм

сплаву дорівнює сумі об'ємів міді та цинку​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Даша.

Відповідь:

Пояснення:

V = V₁ + V₂

V = m/ρ

m/ρ = m₁/ρ₁ + m₂/ρ₂

m = m₁ + m₂ = 3m₂ + m₂ = 4m₂

4m₂/ρ = 3m₂/ρ₁ + m₂/ρ₂

4/ρ = 3/ρ₁ + 1/ρ₂

4/ρ = (3ρ₂+ρ₁)/ρ₁ρ₂

ρ = 4ρ₁ρ₂/(3ρ₂+ρ₁)

ρ = 4*7.1*8.9/(3*8.9 +7,1) ≈ 7,5 г/см³