Визначити індуктивний опір котушки індуктивністю 0,1 Гн у колі змінного струму з циклічною частотою

100п рад/с. СРОЧНО!!

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Определить индуктивное сопротивление катушки индуктивностью 0,1 Гн в цепи переменного тока с циклической частотой 100·π рад/с.

Дано:

L = 0,1 Гн

ω = 100·π рад/с

_____________

XL - ?

XL = ω·L

XL = 100·π·0,1 ≈ 31,4 Ом